Styrelse

E-post till styrelsen:  styrelse@slaktforskarna.se
E-post till kurser: kurser@slaktforskarna.se
E-post till alla värdar:
Tel.nr. till hyresvärd Schalegatan 7: 011-318601, 070-5950302

Styrelsen

Ordförande: Gert Skärlina e-post: gert.skarlina@slaktforskarna.se

Vice ordförande, ledamot, kassör: Barbro Görtzen
e-post: barbro.gortzen@slaktforskarna.se

Ledamot,  ansvarig medlemsregistret: Stefan Sandell
e-post:  stefan.sandell@slaktforskarna.se

Ledamot – sekreterare: Mats Ljung
e-post:  mats.ljung@slaktforskarna.se

Ledamot- ansvarig utbildning och aktiviteter:

Ing-Britt Berg  e-post: ingbritt.berg@slaktforskarna.se
Lena Granberg e-post: lena.granberg@slaktforskarna.se
Lars Eklund e-post: lars.eklund@slaktforskarna.se

Ledamot, Maria Nilsson
e-post:  maria.nilsson@slaktforskarna.se

 

Styrelsesuppleant

Lennart Svensson
e-post:  lennart.svensson@slaktforskarna.se

Styrelsesuppleant

Ingbritt Berg
e-post:  ingbritt.berg@slaktforskarna.se

Styrelsesuppleant- ansvarig inköp (lokal)

Lars Eklund
e-post:  lars.eklund@slaktforskarna.se


Valberedningen

Ordinarie ledamot sammankallande:

Lars Söderholm

e-post: lars.soderholm@slaktforskarna.se

Ordinarie

Lars Svensson
e-post: lars.svensson@slaktforskarna.se


Revisorer

Revisor ordinarie:

Brita Ehlert
e-post:  brita.ehlert@slaktforskarna.se

Revisor ledamot:

Birgitta Franck

 

Revisor suppleant:

Katarina Dahlgren
e-post: katarina.dahlgren@slaktforskarna.se

Revisor suppleant.

Inga-Lill Weslien
e-post: ingalill.weslien@slaktforskarna.se