Styrelse

E-post till styrelsen:  styrelse@slaktforskarna.se
E-post till alla värdar:  vardarsinnet
Tel.nr. till hyresvärd Schalegatan 7: 011-318601, 070-5950302


 

Styrelse 2018

Ordförande

Gert Skärlina
E-post: gertskar@gmail.com

Ledamot,  ansvarig medlemsregistret

Stefan Sandell
E-post:  9sandell@telia.com

Ledamot,

Maria Nilsson
E-post:  nilsson731@hotmail.com

 

Ledamot- ansvarig utbildning och aktiviteter

Lena Granberg
E-post:  lena.granberg@comhem.se

Ledamot – sekreterare

Mats Ljung
E-post:  109ljung@gmail.com

Ledamot– kassör, vice ordförande

Barbro Görtzen
E-post:  barbro.gortzen@gmail.com

Styrelsesuppleant

Lennart Svensson
E-post:  sve18sse@gmail.com

 

Styrelsesuppleant

Ingbritt Berg
E-post:  sse7987@hotmail.com

 

 

Styrelsesuppleant- ansvarig inköp (lokal)

Lars Eklund
E-post:  eklund21@telia.com

 

Valberedningen
Ordinarie ledamot sammankallande

Lars Söderholm

E-post: bravik28@icloud.com

  Ordinarie

Lars Svensson
E.post: lasse34.svensson@telia.com

 

Revisorer
Revisor ordinarie

Brita Ehlert
E-post:  ehlert@telia.com

Revisor ledamot

Birgitta Franck
E-post:

 

Revisor suppleant

Katarina Dahlgren
E-post: katarinadahlgren1@bredband.net

Revisor suppleant

Inga-Lill Weslien
E-post: ingalill.weslien@telia.com

Schalegatan 7, 603 52 Norrköping, Telefon: 011-125455, under öppettider, mailadress: sinnet@slaktforskarna.se

Forskaröppet Måndagar och Onsdagar 13.00-17.00 Tisdagar (ojämna veckor) 17.00-20.00.Finns ingång för rullstolsburen.

Tryck nedan på datum, bild eller view Calendar för mer information om evenemang.. Läs Tidningen Släkthistoria nedan, intressanta artiklar och frågor och svar.
Kommande Aktiviteter

Det finns inga kommande aktiviteter.

Jubileumsskrift SLÄKTFORSKARNA-i-NORRKÖPING-5år i PDF-fil

1 Presentation av Släktforskarna i Norrköping Öppna i Powerpoint och använd bildspel slideshow i Power point

2 Presentation av Släktforskarna i Norrköping slideshow i Power point

MedlemsEnkät, gå in här och gör din röst hörd SLÄKTFORSKARNA-i-NORRKÖPING

Tryck på banner för att länka.
Ancestry
Nytt i AD-Blogg AD-hemsida Lägg dina kvitton frånCity Gross här så får SiN 1% på beloppet
Arbetets Bok
                      Finns i Sinnet 150:- sek Klicka på boken så får du mer information!
Arkiv