Styrelse »

E-post till alla styrelsemedlemmar: styrelse@slaktforskarna.se
E-post till alla värdar: vardar@slaktforskarna.se

Styrelse 2017

Ordförande- Web master, värdansvarig.

Börje Augustsson
E-post: borje.augustsson@slaktforskarna.se
Telefon Mobil: 070-520 27 44
Jakobslundsvägen 1, 616 34 Åby

Ledamotsekreterare

Christel Bonnevier
E-post:  christel.bonnevier@slaktforskarna.se
Telefon: 070-110 87 38
Fäbodsvägen 5, 618 33 Kolmården

Ledamot, kassör, lokalansvarig

Tony Eriksson
E-post: eriksson.tony@slaktforskarna.se
Telefon: 011-14 24 26 Mobil: 070-314 91 90
Rambogatan 311, 603 71, Norrköping

Ledamot, vice ordförande

Johan Lundqvist
E-post: johan.lundqvist@slaktforskarna.se
Telefon: 0768-75 93 18
Tunnlandsgatan 19, 602 08 Norrköping 

Ledamot- ansvarig Aktiviteter

Lena Granberg
E-post:  lena.granberg@comhem.se
Telefon:  011-14 25 58 Mobil: 076-108 21 67

Ledamot

Mats Ljung
E-post:  109ljung@gmail.com
Telefon:  073-08 703 93

 

Ledamot– ansvarig Utbildningar

Barbro Görtzen
E-post:  barbro.gortzen@gmail.com
Telefon:  0702-38 34 11
Torggatan 1, 602 42 Norrköping

Styrelsesuppleant

Lisbeth Holmqvist Arbrandt
E-post: lisbeth.arbrandt@slaktforskarna.se
Telefon: 073-673 76 47
Slakthusvägen 3, 618 34 Kolmården

Styrelsesuppleant

Ingbritt Berg
E-post:  sse7987@hotmail.com
Telefon: 070-264 06 73
Axel Swartlingsgata 53, 603 78 Norrköping

 

Styrelsesuppleant-ansvarig Inköp (lokal)

Lars Eklund
E-post:  eklund21@telia.com
Telefon: 070-519 10 22
Roddargatan 21, 603 65 Norrköping

Valberedningen
Ordinarie ledamot sammankallande

Lars Söderholm

E-post: bravik28@icloud.com
Telefon: 070-6620916
G
etå Villa Bergabo, 616 90 Åby 

  Ordinarie

Lars Svensson
E.post:
Telefon: 070-729 84 23
Klingagatan 6, 603 64 Norrköping

Revisorer
Revisor ordinarie

Brita Ehlert
E-post:  ehlert@telia.com
Telefon: 073-097 67 17
Uddgatan 2, 603 80 Norrköping

Revisor ledamot

Birgitta Franck
E-post:
Kneippgatan 28, 603 36 Norrköping

Revisor suppleant

Katarina Dahlgren
E-post:
 Telefon:
Prästgatan 4, 602 32 Norrköping

Revisor suppleant

Inga-Lill Weslien
E-post: ingalill.weslien@telia.com
Telefon: 011-31 92 99
Lovardsgatan 26, 603 85 Norrköping

Schalegatan 7, 603 52 Norrköping, Telefon: 011-125455, under öppettider, mailadress: sinnet@slaktforskarna.se

Forskaröppet Måndagar och Onsdagar 13.00-17.00 Tisdagar (ojämna veckor) 17.00-20.00.Finns ingång för rullstolsburen.

Tryck nedan på datum, bild eller view Calendar för mer information om evenemang..
Kommande Aktiviteter

There are no upcoming events.

View Calendar

Jubileumsskrift SLÄKTFORSKARNA-i-NORRKÖPING-5år i PDF-fil

1 Presentation av Släktforskarna i Norrköping Öppna i Powerpoint och använd bildspel slideshow i Power point

2 Presentation av Släktforskarna i Norrköping slideshow i Power point

MedlemsEnkät, gå in här och gör din röst hörd SLÄKTFORSKARNA-i-NORRKÖPING

Tryck på banner för att länka.
Ancestry
Nytt i AD-Blogg AD-hemsida Lägg dina kvitton frånCity Gross här så får SiN 1% på beloppet
Arbetets Bok
                      Finns i Sinnet 150:- sek Klicka på boken så får du mer information!
Arkiv